| Woonoppervlakte | 81 m² |
| Perceeloppervlakte | 223 m² |
| Aantal kamers | 1 |
| Slaapkamers | 0 |
| Aantal woonlagen | 1 |
| Inhoud | 361 m³ |
| Energieklasse |
B
|
| Isolatie | Volledig geisoleerd |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
| Status | Verkocht |
| Vraagprijs | € 325.000,- k.k. |
| Voorzieningen | Rolluiken, Airconditioning |
| Soort object | Woonhuis |
| Soort woning | Eengezinswoning |
| Type woning | Hoekwoning |
| Bouwjaar | 1998 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Ligging | In woonwijk, Vrij uitzicht |
| Woonoppervlakte | 81 m² |
| Kadastrale oppervlakte | 223 m² |
| Inhoud | 361 m³ |
| Overig gebruiksoppervlakte | 19 m² |
| Hoofdtuin oppervlakte | 64 m² |
| Garage oppervlakte | 17 m² |
| Aantal kamers | 1 |
| Energie klasse |
b |
| Energie einddatum | 2025-01-31 |
| Isolatie | Volledig geisoleerd |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk |
| C.V.-Ketel | Nefit (gas combiketel uit 2009, eigendom) |
| Tuin | Achtertuin, Voortuin |
| Kwaliteit Tuin | Normaal |
| Hoofdtuin | Achtertuin |
| Ligging | Zuidwest |
| Hoofdtuin breedte | 800 cm |
| Hoofdtuin lengte | 800 cm |
| Aantal Garages | 1 |
| Garage | Aangebouwd steen |
| Garagevoorzieningen | Verwarming, Elektra, Water, Elektrische deur |
| Garage capiciteit | 1 |
| Garage breedte | 292 cm |
| Garage lengte | 570 cm |
| Parkeer capaciteit | 1 |
| Parkeerfaciliteiten | Op eigen terrein |
| Dak type | Zadeldak |
| Dakmaterialen | Pannen |
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Goed |
| Onderhoud buiten | Goed |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
Geef hieronder aan welke voorzieningen je op de kaart wilt tonen.
In verband met vakantie zijn wij gesloten van 4 t/m 8 augustus. We lezen e-mails in deze periode onregelmatig. Voor dringende zaken zijn wij bereikbaar via 06-52889328.