Geen video beschikbaar
| Woonoppervlakte | 87 m² |
| Perceeloppervlakte | 275 m² |
| Aantal kamers | 4 |
| Slaapkamers | 3 |
| Aantal woonlagen | 3 |
| Inhoud | 329 m³ |
| Energieklasse |
D
|
| Isolatie | Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
WONEN IN DUSSEN – JOUW NIEUWE THUIS?
Aan een rustige straat in het gemoedelijke Dussen staat deze verzorgde twee-onder-één-kapwoning uit 1961. De woning is door de jaren heen netjes onderhouden en verkeert in een goede staat, waardoor je hier zonder grote werkzaamheden zo in kunt. Authentieke elementen zijn behouden gebleven, wat zorgt voor een prettige combinatie van karakter en comfort. Met een geïsoleerd dak en 10 zonnepanelen is er daarnaast al volop aandacht besteed aan energiezuinig wonen, wat bijdraagt aan een aangenaam en toekomstbestendig geheel.
Indeling van de woning;
Begane grond:
Via de entree betreed je de hal, die toegang geeft tot de keuken. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer, een lichte en aangename ruimte met volop mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele zit- en eethoek. De keuken staat in directe verbinding met de woonkamer en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Daarnaast beschikt de keuken over voldoende werk- en opbergruimte, wat zorgt voor een praktische en functionele indeling. Aansluitend bevindt zich een berging met een toilet en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Deze kamers zijn van goed formaat en geschikt als hoofdslaapkamer, kinderkamer of werkkamer. De badkamer beschikt over een douche en wastafel.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping bestaat uit een vliering; ideaal te gebruiken als opslagruimte.
Buitenom:
De achtertuin is gelegen op het noordoosten en biedt een prettige combinatie van zon en schaduw gedurende de dag. De tuin is netjes onderhouden en biedt voldoende ruimte voor een zitgedeelte en tuinieren. Daarnaast is er een overkapping en een vrijstaande stenen schuur met kantel deur, stroom en water. Parkeren is mogelijk op eigen terrein en biedt ruimte voor meerdere voertuigen. Daarnaast beschikt de woning over een carport en is er plaats voor één auto in de schuur.
Zie jij jezelf hier al wonen? Neem dan snel contact met ons op voor het inplannen van een bezichtiging!
Dussen is een gemoedelijk dorp met een dorps karakter, basisschool, sportverenigingen en natuurlijk het bekende Kasteel Dussen. Vanuit Dussen ben je binnen 25 autominuten in Breda, Dordrecht, Gorinchem of Waalwijk. De A27 is snel bereikbaar, waarmee ook steden als Den Bosch en Utrecht goed te bereiken zijn. Zo combineer je wonen in de luwte met uitstekende verbindingen naar de Randstad en Brabantse steden.
| Status | Verkocht (ov) |
| Vraagprijs | € 375.000,- k.k. |
| Voorzieningen | Rolluiken, Tv kabel, Zonnepanelen |
| Soort object | Woonhuis |
| Soort woning | Eengezinswoning |
| Type woning | Twee onder een kapwoning |
| Bouwjaar | 1961 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Ligging | Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk |
| Woonoppervlakte | 87 m² |
| Kadastrale oppervlakte | 275 m² |
| Inhoud | 329 m³ |
| Woonkamer oppervlakte | 21 m² |
| Hoofdtuin oppervlakte | 72 m² |
| Schuur / Berging (extern) oppervlakte | 33 m² |
| Garage oppervlakte | 35 m² |
| Aantal kamers | 4 |
| Energie klasse |
d |
| Energie einddatum | 2036-04-17 |
| Isolatie | Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel |
| C.V.-Ketel | Nefit ecoline hr (gas combiketel uit -, eigendom) |
| Tuin | Achtertuin, Voortuin |
| Kwaliteit Tuin | Verzorgd |
| Hoofdtuin | Achtertuin |
| Ligging | Noordoost |
| Hoofdtuin breedte | 471 cm |
| Hoofdtuin lengte | 1.527 cm |
| Aantal Garages | 1 |
| Garage | Vrijstaand steen |
| Garagevoorzieningen | Elektra, Water, Vliering |
| Garage capiciteit | 1 |
| Garage breedte | 411 cm |
| Garage lengte | 856 cm |
| Parkeer capaciteit | 5 |
| Parkeerfaciliteiten | Openbaar parkeren, Op eigen terrein |
| Dak type | Zadeldak |
| Dak toelichting | Vernieuwd in 2021 |
| Dakmaterialen | Pannen |
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Goed |
| Onderhoud buiten | Goed |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
Geef hieronder aan welke voorzieningen je op de kaart wilt tonen.
In verband met vakantie zijn wij gesloten van 4 t/m 8 augustus. We lezen e-mails in deze periode onregelmatig. Voor dringende zaken zijn wij bereikbaar via 06-52889328.