Geen video beschikbaar
| Woonoppervlakte | 145 m² |
| Perceeloppervlakte | 605 m² |
| Aantal kamers | 6 |
| Slaapkamers | 4 |
| Aantal woonlagen | 4 |
| Inhoud | 556 m³ |
| Energieklasse |
C
|
| Isolatie | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Houtkachel |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
| Status | Beschikbaar |
| Vraagprijs | € 525.000,- k.k. |
| Voorzieningen | Mechanische ventilatie, Rolluiken, Buitenzonwering, Airconditioning, Rookkanaal, Dakraam, Zonnepanelen |
| Soort object | Woonhuis |
| Soort woning | Eengezinswoning |
| Type woning | Vrijstaande woning |
| Bouwjaar | 1952 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Ligging | Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk |
| Woonoppervlakte | 145 m² |
| Kadastrale oppervlakte | 605 m² |
| Inhoud | 556 m³ |
| Woonkamer oppervlakte | 36 m² |
| Overig gebruiksoppervlakte | 18 m² |
| Hoofdtuin oppervlakte | 164 m² |
| Schuur / Berging (extern) oppervlakte | 68 m² |
| Gebouwgebonden buitenruimte oppervlakte | 46 m² |
| Garage oppervlakte | 31 m² |
| Aantal kamers | 6 |
| Energie klasse |
c |
| Energie einddatum | 2034-09-12 |
| Isolatie | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Houtkachel |
| C.V.-Ketel | Remeha (gas combiketel uit 2022, eigendom) |
| Tuin | Achtertuin, Voortuin |
| Kwaliteit Tuin | Verzorgd |
| Hoofdtuin | Achtertuin |
| Ligging | Zuid |
| Hoofdtuin breedte | 994 cm |
| Hoofdtuin lengte | 1.649 cm |
| Schuur / Berging | Vrijstaand steen |
| Schuur / Berging aantal | 1 |
| Schuur / Berging voorzieningen | Voorzien van elektra, Voorzien van water |
| Aantal Garages | 1 |
| Garage | Vrijstaand steen |
| Garagevoorzieningen | Elektra |
| Garage capiciteit | 1 |
| Garage breedte | 392 cm |
| Garage lengte | 790 cm |
| Parkeerfaciliteiten | Op eigen terrein |
| Dak type | Zadeldak |
| Dakmaterialen | Pannen |
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Goed |
| Onderhoud buiten | Goed |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
Geef hieronder aan welke voorzieningen je op de kaart wilt tonen.
In verband met vakantie zijn wij gesloten van 4 t/m 8 augustus. We lezen e-mails in deze periode onregelmatig. Voor dringende zaken zijn wij bereikbaar via 06-52889328.