Geen video beschikbaar
| Woonoppervlakte | 107 m² |
| Perceeloppervlakte | 343 m² |
| Aantal kamers | 5 |
| Slaapkamers | 3 |
| Aantal woonlagen | 3 |
| Inhoud | 533 m³ |
| Energieklasse |
A
|
| Isolatie | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas, Hr glas |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Houtkachel |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
| Status | Beschikbaar |
| Vraagprijs | € 525.000,- k.k. |
| Voorzieningen | Mechanische ventilatie, Airconditioning, Rookkanaal, Zonnepanelen |
| Soort object | Woonhuis |
| Soort woning | Eengezinswoning |
| Type woning | Twee onder een kapwoning |
| Bouwjaar | 1947 |
| Bouwjaar toelichting | Grootschalige renovatie in 2020 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Ligging | In centrum, In woonwijk |
| Woonoppervlakte | 107 m² |
| Kadastrale oppervlakte | 343 m² |
| Inhoud | 533 m³ |
| Woonkamer oppervlakte | 28 m² |
| Overig gebruiksoppervlakte | 48 m² |
| Hoofdtuin oppervlakte | 85 m² |
| Gebouwgebonden buitenruimte oppervlakte | 29 m² |
| Garage oppervlakte | 24 m² |
| Aantal kamers | 5 |
| Energie klasse |
a |
| Energie einddatum | 2036-04-07 |
| Isolatie | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas, Hr glas |
| Warmwater | C.V. Ketel |
| Verwarming | C.V. Ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Houtkachel |
| C.V.-Ketel | Remeha (gas combiketel uit 2020, eigendom) |
| Tuin | Achtertuin, Voortuin |
| Kwaliteit Tuin | Verzorgd |
| Hoofdtuin | Achtertuin |
| Ligging | Oost |
| Hoofdtuin breedte | 715 cm |
| Hoofdtuin lengte | 1.519 cm |
| Schuur / Berging | Aangebouwd steen |
| Schuur / Berging aantal | 1 |
| Schuur / Berging voorzieningen | Voorzien van elektra, Voorzien van water |
| Garage | Carport, Geen garage |
| Garage isolatievorm | Geen isolatie |
| Garage breedte | 374 cm |
| Garage lengte | 635 cm |
| Parkeerfaciliteiten | Op eigen terrein |
| Dak type | Zadeldak |
| Dakmaterialen | Pannen |
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Goed |
| Onderhoud buiten | Goed |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
Geef hieronder aan welke voorzieningen je op de kaart wilt tonen.
In verband met vakantie zijn wij gesloten van 4 t/m 8 augustus. We lezen e-mails in deze periode onregelmatig. Voor dringende zaken zijn wij bereikbaar via 06-52889328.