Geen video beschikbaar
| Woonoppervlakte | 157 m² |
| Perceeloppervlakte | 247 m² |
| Aantal kamers | 6 |
| Slaapkamers | 5 |
| Aantal woonlagen | 3 |
| Inhoud | 633 m³ |
| Energieklasse | - |
| Isolatie | Volledig geisoleerd |
| Warmwater | Elektrische boiler eigendom |
| Verwarming | Vloerverwarming geheel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Warmtepomp, Warmte terugwininstallatie |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
| Status | Verhuurd |
| Huurprijs | € 2.500,- /maand |
| Huur conditie | /maand |
| Voorzieningen | Mechanische ventilatie, Airconditioning, Schuifpui, Dakraam, Zonnepanelen |
| Soort object | Woonhuis |
| Soort woning | Eengezinswoning |
| Type woning | Twee onder een kapwoning |
| Bouwjaar | 2025 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Ligging | In woonwijk |
| Woonoppervlakte | 157 m² |
| Kadastrale oppervlakte | 247 m² |
| Inhoud | 633 m³ |
| Overig gebruiksoppervlakte | 13 m² |
| Hoofdtuin oppervlakte | 70 m² |
| Garage oppervlakte | 13 m² |
| Aantal kamers | 6 |
| Energie klasse |
- |
| Isolatie | Volledig geisoleerd |
| Warmwater | Elektrische boiler eigendom |
| Verwarming | Vloerverwarming geheel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Warmtepomp, Warmte terugwininstallatie |
| Tuin | Achtertuin, Voortuin |
| Kwaliteit Tuin | Normaal |
| Hoofdtuin | Achtertuin |
| Ligging | Noordwest |
| Hoofdtuin breedte | 875 cm |
| Hoofdtuin lengte | 900 cm |
| Aantal Garages | 1 |
| Garage | Aangebouwd steen, Inpandig |
| Garagevoorzieningen | Verwarming, Elektra |
| Garage isolatievorm | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geisoleerd |
| Garage capiciteit | 1 |
| Garage breedte | 261 cm |
| Garage lengte | 508 cm |
| Parkeer capaciteit | 2 |
| Parkeerfaciliteiten | Openbaar parkeren, Op eigen terrein |
| Dak type | Zadeldak |
| Dakmaterialen | Pannen |
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Uitstekend |
| Onderhoud buiten | Uitstekend |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
Heb je interesse in deze woning?
Onze makelaar Joop helpt je graag verder.
Geef hieronder aan welke voorzieningen je op de kaart wilt tonen.
In verband met vakantie zijn wij gesloten van 4 t/m 8 augustus. We lezen e-mails in deze periode onregelmatig. Voor dringende zaken zijn wij bereikbaar via 06-52889328.